Tijdens het Textielweekend zal Cherilyn Martin op de stand van Zijdelings (lokatie leveranciersmarkt) doorlopend demonstreren met de volgende technieken:
1. Encaustic Painting
Schilderen met gesmolten was - een oude techniek (Grieks 500 A.D.) - waarbij laagjes was - al dan niet gekleurd - worden aangebracht op een poreuze ondergrond.(bijv. hout, multiplex, canvas of papier) waarna ze verder bewerkt kunnen worden. De mogelijkheden zijn legio: Cherilyn laat u een aantal toepassingen zien op aquarel of handgeschept papier waarbij zij gebruik maakt van diverse gereedschappen.
Inschrijven niet mogelijk
Deze demonstraties worden uitsluitend gegeven op de leveranciersmarkt, op de stand van zijdelings: de bijbehorende producten zijn dan ter plekke te koop.
's Middags worden er door Gil De Vloo gratis demonstraties gegeven in de studio van Zijdelings (Kapelstraat 93a) met als thema re-Style. voor meer informatie klik op www.zijdelings.com


docent
Cherilyn Martin (NL/UK)
datum
2 Oktober 2010
tijd
van 10 tot 17 uur
locatie
Leveranciersmarkt
naast het Textielmuseum
organisatie
Karina van Vught
lesgeld
€ gratis demo
opmerkingen
excl.entree leveranciersmarkt